יום ראשון, 20 באוקטובר 2013

התחדשויות MAC + סגירת הגרלה

שלומלום חברים!!!
התגעגעתי נורא :-)
אני כותבת את הפוסט עכשיו בטאבלט, באוטובוס בדרך לעבודה, בגלל שאין לי הרבה זמן לכתוב בבית.
אין לי צורך לספר איפה התחלתי לעבוד, נראה לי שכולם כבר יודעים :-)
לפני כשלושה שבועות התחלתי לעבוד ברשת מאק, בסניף קריון בקרית מוצקין.
העבודה שם היא גם מכירות וגם איפור. לא אגיד שקל לי שם, העבודה קשה, בעיקר כי אני לא באה מתחום של מכירות, אבל אני לא מתלוננת.נלחמתי כדי להיכנס לחברה, והצלחתי.


Aaaanyway.....
אין דבר כזה להתחיל לעבוד במאק ולא לעשות קניה קטנה, נכון...? מה קניתי? או! עכשיו אנחנו מדברים!!!
נתחיל בקולקציה של ריהאנה - קניתי את השפתון והתוחם הכהים בקולקציה, talk that talk. בסטיק השפתון נראה כמעט שחור, אבל על העור מתקבל גוון בורדו כהה מאוד ופשוט משגע. למזלי קניתי אותו שניה לפני שהוא נגמר בכל הארץ. המרקם של השפתון הוא מאט, ומאוד מאוד יבש, לא מומלץ לבעלות שפתיים יבשות. העפרון קצת יותר נעים ונמרח יותר בקלות. השפתון יכול להגיע לכיסוי כמעט שחור על השפתיים - כמו שאני אוהבת :-)   
אני בהחלט שמחה  שהצלחתי להניח את ידי על השפתון....


הלאה.. צללית מקולקציית indulge, אחת האהובות עלי בחודשים האחרונים... קניתי ממנה רק את צללית gilty morsel , בגוון זהב-שמפניה-ירקרק שכזה. הצבע  לא לחלוטין ניתן להגדרה, אבל אני ממש אוהבת אותו, ונראה לי שזה ישב מעולה מעל צללית קרם דואוכרומית של בובי בראון שיש לי. קניה טובה :-)
מברשת 215 - מברשת מושלמת עבורי לטשטוש. היא די קשיחה ובעלת סיבים יחסית קצרים. מטשטשת נהדר תיחום תחתון, למרות שהיא נראית ענקית וגסה מדי. מומלצת לחובבות טשטושים :-)


קורקטור כתום studio finish - קונסילר קרמי מוצק בצבע כתום חזק מאוד, אבל מאוזן להפליא מבחינת הגוון. השתמשתי בו יחד עם הקונסילר הקבוע שלי, הפרולונגוור, והדבר הזועק הזה היטשטש בצורה מופלאה, וממש העלים את הכהות הסגולה (והמעטה) שיש לי. ממליצה מאוד למאפרות שבינינו לשים על המותק הזה את כל הידיים שיש להן :P
יש התחדשות אחת נוספת, שהיא לא מוצרי איפור, אלא מתנה שקיבלתי מאמא לכבוד תחילת העבודה, שרשרת "השושנה" מרשת "ג.ר.א.ס", בעיצוב יעל אבקסיס, ממייסדות עמותת "הרוח הנשית" (העמותה מקדמת עצמאות פיננסית לנשים נפגעות אלימות), שההכנסות ממכירתה מועברות לעמותה.
עבורי זו סמליות, מעבר לעיצוב המקסים של השרשרת, וזה יותר חשוב לי מכל קורקטור או מברשת. זו נשמה.


בנימה קצת אחרת, ההגרלה נגמרה, ויש לנו זוכה!!!
את זוכה בסט ממתקים יפים במיוחד, תהני!!!
 אני רוצה להודות לכל מי שהגיב, קרא, לקח חלק, ובמיוחד לקוראים והקוראות, החברים והחברות, שמלווים אותי מפתיחת הבלוג ועוד לפני, ותמיד תומכים, נותנים לי גב והשראה. תודה לכולם :-*נתראה בקרוב בפוסט מיוחד :)
אדיוס!!