יום שבת, 22 באוגוסט 2015

Real Technique - Collector's Edition, Sculpting Set

היי היי!!

למקרה שלא שמתם לב, טרנד ה-Strobing שוטף בשימר את עולם האופנה בשבועות האחרונים, אבל בארץ הטרנד תפס קצת פחות, ואני יכולה להבין למה - יש לנו הברקה טבעית. היוש חודש אוגוסט בלחות של ת"א! לא צריך שום שימר נוזלי, צאו לחמש דקות החוצה ותקבלו סטרובינג טבעי. מה שבנות ישראל כן אימצו לחיקן, ואף מסרבות לעזוב אותו הוא טרנד הקונטור. מה הכוונה? פיסול הפנים בעזרת אור וצל, ניתן לקרוא על כך כאן.

בהתאם לטרנד, שגם אני מאוד אוהבת באופן אישי, יצאו המון מברשות יעודיות להצללות והארות, ביניהן הסט הזה של חברת Real Techniques (מצ"ב לינק לקניה באתר Iherb.com).
שלוש מברשות שונות - שתיים עם תפקיד יחסית מוגדר, ואחת שהיא לגמרי מולטי-טאסקרית.

Sculpting Brush
מברשת קבוקי אלכסונית ודחוסה במיוחד; מצויינת להצללות רטובות, פחות ליבשות, שכן עלול להיווצר כתם עקשן.
אפשר להקביל אותה בקלות ל-F84 של סיגמא.
לאחר שימוש של כמה שבועות אני יכולה לומר בשמחה רבה שהמברשת הזו הפכה לאחת הפייבוריטיות שלי להצללות, והיד שלי ניגשת אליה כמעט מדי יום (למה כמעט? כדי שהמברשות האחרות לא יעלבו).זה לא באמת מלוכלך, בסה"כ צל
Fan Brush

מברשת מניפה קלאסית, קטנה מאוד ביחס למברשות דומות בחברות השונות, וקשיחה הרבה יותר, ברמה שתוכל לטשטש בקלות מוצרי קרם, ואף ליצירת הצללות.
בגלל גודלה המיניאטורי (שוב, באופן יחסי) מתאפשרת הנחה מאוד מדוייקת של מוצרי אבקה, אבל יש להיזהר בזמן איסוף החומר, קשיחות המברשת גורמת לה לאסוף כמות מכובדת של חומר, מה שיכול להיגמר בצורה לא נחמדה.Setting Brush
המברשת המוכרת היחידה מהשלישייה, שנמכרת גם כבודדת. מהסוג הזה יש לי 4 יחידות בסה"כ, ואני לא מתחרטת לשניה. המברשת הזו כ"כ שימושית שזה מדהים אותי כל פעם מחדש.
עם המברשת הזו אני מניחה היילייטר או שימר, מטשטשת גבולות איפור עיניים מעושן, מורחת ומטשטשת קונסילר או הארה (יבשה / רטובה), מקבעת אותו, ואף ישנן בנות שמשתמשות במברשת להצללות והנחת סומק, קרמי או יבש.
הדבר היחיד שקצת מציק לי הוא שהמברשת בסט שונה מהמברשת הרגילה, היא פתוחה יותר, ומשום מה מרגישה לי פחות איכותית מהמברשת שנמכרת כבודדת.
התמונות מדברות:
אז מה יש לנו כאן בעצם?
הערכה המושלמת למי שרוצה להתחיל לעשות הצללות והארות (בעיקר רטובות) ולא יודעת ממה להתחיל.
הסט הזה יהווה את נקודת הפתיחה המושלמת, ועם זאת יתאים גם למקצועיות שבינינו, שכן המברשות מצטיינות בגדלים אידיאליים לעבודה מדוייקת.

עם מה אתן אוהבת ליצור את המראה המפוסל? ספרו לי בתגובות!

Ready
Set
Contour!!!


אהבתם את הפוסט? אתם מוזמנים להמשיך לעקוב אחרי בפייסבוק, באינסטגרם,