יום שלישי, 24 בספטמבר 2013

הסליק שלי: חלק ב'

שלומלום, אנשים יקרים!!!
כ"כ התגעגעתי לבלוג, אין לכם מושג! הייתה לי תקופה די עמוסה, עם מעבר הדירה, והחזרות לתחרות היפה והשמנה (שכנראה תגרור אותי סופסוף לעשות פוסט אופנה ולראות אם אנשים מתחברים לבגדים שלי כמו לאיפור). אז כבר פחות או יותר התמקמנו בבית החדש, למרות שיש עוד דברים להעביר ולמיין - עדיין לא נגענו במחסן - היסטוריה של שני בתים ושלושה דורות. אני ואמא חיינו בשלוש השנים האחרונות בבית של סבתא, שנפטרה לפני שלוש שנים, ולפני כן  הייתה בבית אבות, אחרי ששברה את מפרק האגן ופיתחה אלצהיימר די חמור, סיפור די כואב שנראה לי שהרבה מכירים. בכל אופן, המעבר, והצורך למיין ולברור את כל מה שיש בבית, דרשו ממני המון זמן ואנרגיות, פיזיות ונפשיות, כך שלא ממש הייתה י השראה או חשק לבלוג - אולי לא נעים להגיד את זה (שלא תחשבו לרגע שלא אכפת לי מכם!) אבל הבית והמשפחה היו יותר חשובים לי בתקופה הזו.
בנוסף, אני משתתפת בתחרות יופי שמארגנת הסוכנת אסתריקה נגיד, מלכת היופי השמנה. התחרות מתקיימת בב"ש,  וזה שרף לי המון זמן וכוחות להגיע לשם, בכל זאת 3 שעות נסיעה לכל כיוון (במצב הטוב, כן?).

טוב, תכל'ס!!!
sleek . ראיתם את השפתונים, עכשיו ניגש לחומרים היבשים: היום אני נוגעת במוצרי הפנים, המסקרה, הליינרים (יש לי גם ג'ל וגם נוזלי) והפלטות יהיו בפוסט הבא.

נתחיל:

Contour Kit

מארז דואו של ברונזר והיילייטר.
היילייטר - החומר פיגמנטי, אבל לא יותר מדי, אין בעיה להעמיס קצת. בטשטוש הוא קצת נעלם אז צריך להוסיף אח"כ. נותן ברק מאוד עדין, אבל נראה לעין, עמידות משביעת רצון בתנאים נורמליים.
המריחה לא "נתקעה" על בסיס לח, ובסך הכל מוצר מוצלח מאוד, שלדעתי היה טוב אם גם היה מגיע בנפרד.
ברונזר - גוון קצת חם, אבל מתקבלת הצללה מאוד טבעית על העור. החומר מאוד פיגמנטי וצריך להיזהר, כמות קטנה של חומר יכולה לעבוד על שטח די גדול. צריך ממש לטפוח בעדינות על הפאן ולרפרף עם המברשת על העור, אחרת יכול להיות כתם. העמידות טובה, וההנחה נעימה.
הסווטץ' צולם באור שמש ישיר
אני קניתי את הקיט בגוון LIGHT, הוא מגיע בעוד שני גוונים כהים יותר. אם יכולתי הייתי לוקחת את הברונזר מהקיט הכהה ואת ההיילייטר מהקיט הבהיר, אבל החלקים לא נמכרים בנפרד :P

לינק ישיר למוצר (לאחרונה סליק שינו את מבנה האתר ובמקום אפשרות גלילה ובחירת אפשרות בתוך דף המוצר, כל גוון נמצא בעמוד נפרד):
http://www.sleekmakeup.com/face-contour-kit-light

מימין - סווטץ' מטושטש, משמאל - הסווטץ' לפני הטשטוש
בשורה התחתונה אני מאוד מרוצה, ומוצאת את עצמי ניגשת לסט הזה כמעט כ פעם שאני מתאפרת. תענוג :DBlush-By-3

טריו של סמקים בוהקים ויפים, אבל מסוכנים :P
לקחתי את שלישיית  הסמקים בגוון Lace.
הגוון הימני, crochet, פיגמנטי בטירוף וצריך ממש להיזהר איתו. הגוון מאוד יפה, אבל אני הייתי מניחה אותו בצורה כמעט בלתי מורגשת.
הגוון האמצעי guipure כמעט זהה לrose gold , המקביל של סליק לאורגזם של NARS.פחות התחברתי אליו, לקחתי את הסט הזה בשביל שני הסמקים המאטים. בעלת נקבוביות פעורות כשלי צריכה להיזהר מסמקים מבריקים, זה לא נראה הכי-הכי.
הגוון השלישי, chantilly (המילה באה מתחום הקולינריה - קרם שנטילי הוא פשוט קצפת :) ), הוא האהוב עלי ביותר. כתמתם, לא הכי פיגמנטי, נראה זרחני בסווטץ' אבל נותן glow עדין לעור, בלי להבריק. גיליתי שאני אוהבת סמקים כתומים, שהם הרבה יותר מחמיאים לי מהורודים. או שאני פשוט לא יודית להתעסק עם הורודים, who knows...
בכל אופן, הגוון הכתום לגמרי קנה אותי, ואני מאוד מרוצה מהסט הזה, רק צריכה לדחוף את עצמי יותרלהשתמש בסמקים. בגלל שהפנים שלי מאוד עגולות גם ככה (אני קוראת לעצמי ראש אבטיח :P), אני מפחדת מסמקים שיושבים על תפוחי הלחיים. עשיתי את הקניה הענקית הזו של מוצרי הסמקה והצללה כדי להרגיל את עצמי להניח גם סומק ולא רק ברונזר, החלטתי שאני בונה לי אוסף בסיסי מחברה טובה וזולה, ואם אראה שטוב לי אקנה כמה מחברות כמו מאק, בובי ואינגלוט.
לינק ישיר למוצר :http://www.sleekmakeup.com/blush-by-3-lace

הסווטצ'ים יצאו בסדר הפוך מהסדר בפאן :P

Face Form

כאן קצת נדפקתי, אבל לא לגמרי. הטריו הזה הוא כמו הקונטור קיט, רק עם סומק בנוסף. הסומק שמצורף הוא המקבילה של סליק לאורגזם של NARS, והוא נקרא Rose Gold.
אין לי טעם לסקור שוב את הברונזר וההיילייטר, הם בדיוק אותו הדבר. את הסומק לא ממש יצא לי לנסות כי אני לא מתה על הברק הזהוב, אבל אנסה השבוע בכל זאת, אולי יהיה לי קליק :)
בסווטץ', כשטשטשתי את הסומק הרגשתי שהגוון הורדרד די נעלם ונשאר בעיקר הברק הזהוב.


יכול להיות שהפלטה הזו הייתה קניה מיותרת, אבל לפחות אין סיכוי שיגמרו לי הברונזר וההיילייטר D:
לינק ישיר למוצר: http://www.sleekmakeup.com/face-form-contour-light

סמקים בודדים

אמרתי שאני בונה קולקציית סמקים? אז הייתי חייבצת לקחת כמה ככה, לבד...
היו שני גוונים שקרצו לי ולא יכולתי השאיר, ואחד שהמליצו לי עליו ואני עדיין מנסה להתחבר אליו (ניחשתם נכון - הורוד).

Life's A Peach
גוון כתום וחמוד, לא הכי פיגמנטי בעולם, אבל אני ממש אוהבת אותו וכבר ניגשתי אליו די הרבה. הוא נותן מן חיוניות יפה כזה שאני אוהבת, לא בטוחה איך להסביר. פשוט אהבה :)
http://www.sleekmakeup.com/blush-life-s-a-peach
Flamingo
הורוד-מסטיק של החבורה, שהומלץ לי ע"י קארין המקסימה מבלוג makeup-land.
קשה לי עם צבע ורוד, ולא משנה באיזה מצב צבירה הוא מגיע - סומק, צללית, חולצה או בכלל יוגורט.
החלטתי שאני מנסה להתגבר על זה ולהיות ילדה גדולה, אבל אני חייבת להיות כנה ולומר שעדיין לא הצלחתי לאזור אומץ ולהניח את  הסומק הזה. הפיגמנט שלו מאוד חזק ובוהק, ואת הסווטץ' בקושי הצלחתי לטשטש, מה שאומר שהדבר הזה גם מ-א-ו-ד עמיד וצריך להשתמש בו בעדינות.
http://www.sleekmakeup.com/blush-flamingo
Flushed
הגוון שממש דיבר אלי. בפאן נראה גוון בורדו כהה, שלא ידעתי איך להשתמש בו, אבל כשהנחתי אותו הוא קיבל על העור שלי גוון מאוד עדין ולביש, וכבר השתמשתי בסומק הזסה מספר פעמים, אני בהחלט שמחה שלקחתי את הגוון הזה. למרות שיש לו פיגמנט די חזק, אין שום בעיה לטשטש אותו.
http://www.sleekmakeup.com/blush-flushed

בשורה התחתונה אני מאוד מרוצה מכל המוצרים היבשים של סליק. המוצרים פיגמנטיים, עמידים, ולרוב מטשטשים נהדר. למי שלא רוצה להשקיע 150 ש"ח בסומק אחד (אני! אני! אני!) החברה הזו היא פתרון מעולה. יש מבחר מאוד רחב של גוונים ברוב המוצרים, המחיר נוח, המשלוח זול, והמוצרים באיכות מאוד גבוהה, שמבחינתי יכולה להוות גם מוצרים לאיפור כלות ואירועים בלי שום בעיה.


עכשיו... ב-20.10.13 אני חוגגת חצי שנה לבלוג. אני יודעת שזה לא הרבה, אבל בפעם הקודמת שניסיתי לנהל בלוג (לפני שנים) א הצלחתי לכתוב יותר מפוסט אחד (זה לא היה בלוג איפור וטיפוח, סתפ פריקת רגשות).
יש לי המון שינויים לאחרונה, ב-1.10.13 אני מתחילה לעבוד במאק, אחרי שנלחמתי על זה במשך חודשים וחלמתי במשך שנים, עברתי לדירה חדשה לגמרי, בלי זכרונות מבני משפחה שכבר אינם, יש לי את התחרות שעוזרת לי לקבל את עצמי יחד עם הפאלטות, אבל גם להכיר בכך שאני לא מכוערת.
אתן הקוראות, עזרתן לי המון. אם מדובר ברותם, חברה מקסימה שגרמה לי לעשות את הצעד ולפתוח בלוג, ואם זו אל מ-beautyelee שעזרה לי המון, גם בפן הטכני וגם בפן הרגשי. כולכן עזרתן לי להחזיק מעמד עד עכשיו, לפתח בטחון עצמי, להתחייב לבלוג, ולהנות מזה.

כאות תודה, אני רוצה להעניק לאחת מכן שי צנוע שאספתי מפה ומשם. הזוכה תוכרז ב-20.10.13

המתנה שתוגרל:
פלטת Candy של SLEEK
קרם גוף וסבון נוזלי ורבנה בגודל מיוחד (75ML) של ל'אוקסיטן
קרם ידיים חמאת שיאה של ל'אוקסיטן
סבון מוצק בריח ורדים של ל'אוקסיטן
לק בגוון Lacquered Up של ESSIE
לק בגוון 279 של לייף
שתי צלליות קולור טאטו מקולקציית המטאל בגוונים Barely Branded + Inked In Pink
מסקרה High Impact של קליניק בגודל מיוחד
בנוסף לזה, סתם כי בא לי, יהיו כמה שטויות נוספות שאני לא מצלמת :)

כל מה שאתן צריכות לעשות:
1) לייק לעמוד שלי בפייסבוק : https://www.facebook.com/PhoenixBlackMUA
2) להגיב בפוסט, ולספר לי מה המוצר שאתן לא זזות בלעדיו

 

a Rafflecopter giveaway